Jaki smartwatch męski do 500 złotych wybrać?

0
667
smartwatch, zakupy
fot. pexels.com

Planujesz zakup smartwatcha, który sprawdzi się podczas uprawiania sportu? A może szukasz nowoczesnego zegarka, który podkreśli Twój charakter i idealnie pasował będzie do ulubionej koszuli? Sprawdź, na jakie modele warto postawić i jak dokonać optymalnego wyboru.

Przed dokonaniem zakupu nowego smartwatcha, powinieneś przemyśleć kilka kwestii. Przede wszystkim musisz zastanowić się jakie będzie jego przeznaczenie. Jeśli głównym celem zakupu urządzenia będzie monitorowanie aktywności fizycznej, warto wybrać model z dodatkowymi trybami ćwiczeń. Pozwoli to na lepszą analizę Twoich możliwości i w efekcie poprawianie osiąganych rezultatów. Przydatny okazać się może również GPS, opcja monitorowania snu czy pomiar natlenienia krwi.

W przypadku gdy smartwatch stanowić ma stylowy dodatek lub wielofunkcyjny gadżet, skupić można się na innych aspektach. W takim wypadku sprawdź, czy smartwatch ma opcję zdalnego wykonywania zdjęć, zmiany tarczy (np. na wykonane smartfonem zdjęcie), zdalnego sterowania muzyką w smartfonie itp. Dokonując wyboru zwróć również uwagę na parametry techniczne. Do tych bardziej istotnych zaliczyć można wielkość i rozdzielczość wyświetlacza, wykonanie koperty i paska, pojemność baterii czy pamięć wbudowaną.

smartwatch, zakupy
fot. pixabay.com

Smartwatch męski do 500 złotych

Myśląc o zakupie smartwatcha, którego cena nie przekracza 500 złotych powinieneś rozważyć smartwatch GARETT Sport 26 w szaro-czarnej wersji kolorystycznej. Posiada on dotykowy, prostokątny wyświetlacz o rozmiarze 1,54 cala i rozdzielczości 240 x 240 px oraz akumulator o pojemności 350 mAh. Koperta smartwatcha wykonana została z aluminium, natomiast pasek z tworzywa sztucznego. Smartwatch Garett Sport 26 to osobisty trener na nadgarstku, dzięki któremu zadbasz o swoje zdrowie przez całą dobę. Jest to nie tylko elegancki i modny dodatek, ale przede wszystkim idealne rozwiązanie dla osób chcących prowadzić aktywny tryb życia. Urządzenie liczy kroki, spalone kalorie, pokonany dystans, mierzy czas, monitoruje puls, a także mierzy jakość snu. Informuje również użytkownika o przychodzących połączeniach telefonicznych, wiadomościach SMS, oraz wiadomościach tekstowych z różnych komunikatorów. Cena smartwatcha to około 369 złotych.

Dobrym wyborem będzie także zielony smartwatch AMAZFIT GTS 2 Mini. Wyposażony został w dotykowy, prostokątny wyświetlacz o rozmiarze 1,55 cala, 64 MB pamięci wbudowanej oraz akumulator o pojemności 220 mAh. Koperta smartwatcha wykonana została z aluminium, natomiast pasek z silikonu. Smartwatch pozwala obsługiwać aż 70 trybów ćwiczeń, m.in. bieganie na świeżym powietrzu i na bieżni, bieg szlakiem, spacery, jazda na rowerze na świeżym powietrzu i na rowerku stacjonarnym, wspinaczka, pływanie na basenie otwartym i krytym, jazda na nartach, aerobik czy trenażer eliptyczny. Z kolei system oceny stanu zdrowia PAI oparty na profilu osobistym i tętnie obserwuje całą Twoją aktywność. Specjalny algorytm przelicza wszystkie dane i przedstawia prosty i łatwy do interpretacji wynik, pokazujący wpływ ćwiczeń na zdrowie. Cena urządzenia to około 399 złotych.

smartwatch, zakupy
fot. pixabay.com

Świetne rozwiązanie stanowić może również zakup smartwatcha HUAWEI Watch GT 2e w czarnej wersji kolorystycznej. Posiada on dotykowy, okrągły wyświetlacz o rozmiarze 1,39 cala i rozdzielczości 454 x 454 px, 4 GB pamięci wbudowanej oraz akumulator o pojemności 455 mAh. Koperta smartwatcha wykonana została ze stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego, natomiast pasek z przyjaznego dla skóry fluoroelastomeru. Smartwatch posiada istotną funkcję pomiaru natlenienia krwi, wyrażanego symbolem SpO2. Pomiar pokazuje procent związania hemoglobiny we krwi z tlenem (zawartości oksyhemoglobiny). Urządzenie posiada także funkcje monitorujące ważne dla zdrowia parametry jak tętno, jakość snu oraz poziom stresu. Jeśli wskaźnik stresu jest wysoki, smartwatch pomaga wykonać proste ćwiczenia oddechowe zmniejszające napięcie. Cena urządzenia to około 499 złotych.

Czytaj również: jaki smartwatch męski do 300 złotych? Jaki smartwatch męski do 1000 złotych?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here