Naturalne kosmetyki dla psa – zapewnij swojemu pupilowi odpowiednią higienę

0
703
Naturalne kosmetyki dla psa

Tak jak i my, psy również potrzebują regularnego mycia i dbania o higienę. Ludzkie produkty do tego przeznaczone nie są najlepszym wyborem – ich skład, intensywny zapach i właściwości mogą drażnić psa i powodować u niego dyskomfort. A więc pozostaje sama woda? Nic z tych rzeczy – w sklepie Totobi posiadamy szeroką ofertę kosmetyków specjalnie przystosowanych dla naszych ukochanych czworonogów. 

Kosmetyki dla psów – doskonale dobrany skład

Jakie korzyści mogą wynikać ze stosowania wysokiej jakości produktów higienicznych dla psów? Przede wszystkim poprawia to jakość sierści i pozwala pozbyć się jej martwej części. Narażone jest ona bowiem na działanie wielu szkodliwych czynników zewnętrznych każdego dnia, mogących prowadzić do wielu problemów skórnych i swędzenia. Psy posiadają dużo bardziej wrażliwy i skłonny do przesuszania naskórek od człowieka. Dlatego kosmetyko przeznaczone dla zwierząt powinny posiadać bardzo łagodną formułę, aby nie powodować podrażnień 

Stworzyliśmy delikatne psie kosmetyki zapewniające oczyszczenie, wzmocnienie i pielęgnację wrażliwej skóry naszych psiaków. Charakteryzują się one również łagodnym zapachem, a także odpowiednio dobranym zasadowym PH.

Minimum 98 % surowców w produktach Totobi  ma pochodzenie naturalne. Nie uświadczysz tutaj żadnych sztucznych zapachów ani barwników. Kosmetyki dla psa są również wolne od SLS, SLESów, parabenów, a także silikonów. Nasza szeroka oferta zawiera między innymi:

  • mydła i szampony,
  • pasty do zębów,
  • odświeżacze do pyszczka,
  • masełka na łapki i nosek,
  • toniki do usuwania przebarwień,
  • płyn do mycia uszek,

Naturalne Perfumy dla psa od Totobi

Niestety czasami nawet przy zachowaniu higieny zdarza się, że nasz pupil wydziela nieprzyjemny zapach. Wpływ na to może mieć bardzo wiele czynników, zaczynając od jego wieku, a na różnych chorobach kończąc.

Dlatego przygotowaliśmy kategorię, w której znajdziesz naturalne perfumy dla psa z kompozycjami zapachowymi, specjalnie wyselekcjonowanymi, aby nie uczulały i nie powodowały podrażnień. Posiadaj również delikatny zapach niedrażniący ich czułego powonienia. Produkty te przeznaczone są dla każdej rasy psów zarówno tych małych, jak i dużych.

Zachęcamy do zapoznania się z  pełną ofertą Totobi – zadbaj z nami o swojego czworonoga, zapewniając mu doskonałą opiekę, wyśmienite odżywcze jedzenie oraz mnóstwo zabawy. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój pies był szczęśliwy – zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here